Przejdź do głównej zawartości

mother! - Pierwszy teaser!

"Uczucie wiążące młodą parę zostaje wystawione na próbę, kiedy w ich domu zjawia się nieproszony gość".Niedawno reżyser filmu (Darren Aronofsky) "mother!" udostępnił na swoim profilu krótki, trwający zaledwie osiemnaście sekund teaser, który zdążył obiec już cały internet. 

Premiera światowa została oficjalnie przesunięta z 13 listopada na 15 września, o czym poinformował pan Aronofosky na swoim twitterze. Na ten czas niestety polska premiera nadal niezmiennie planowana jest na 3 listopada. 

 
Zapowiedziano także, iż produkcja będzie utrzymywana w klimacie "Czarnego Łabędzia" w tej samej reżyserii. Film podchodzić będzie pod kategorię horror/thriller. W obsadzie zobaczymy oprócz pani Lawrence: Javier Bardem, Michelle Pfeiffer, Domhnall Gleeson i Ed Harris
  
Zaobserwować oficjalne konto "mother!" możemy tutaj --> Mother!TwitterOfiicialACCKomentarze

Popularne posty z tego bloga

[Aktorzy] Jen na planie "Red Sparrow" - Zobacz teraz!

Najnowsze zdjęcie Jennifer na planie "Red Sparrow"
Porównanie z roku ubiegłego :


Z okazji Światowego Dnia Wody inni celebryci także wstawiali swoje zdjęcia ze znakiem litery 'W'

 M.in Adele, Emma Stone, Ed Sheeran i wielu innych.

Sześć lat!

Mija już dokładnie sześć lat od opublikowania oficjalnych informacji na temat Jennifer Lawrence jako aktorki, która wcieli się w główną rolę bohaterki w adaptacji filmowej "The Hunger Games"!
[Aktorzy] Zlot Dotychczasowych zwiastunów

Ponieważ przez pewną chwilę na stronie była przerwa w między czasie pojawiły się dwa różne zwiastuny, a także dokładnie przed wczoraj zapowiedź. Jeśli jeszcze nie widzieliście żadnego z nich, zapraszamy poniżej.

'INTO THE RAINBOW' z Willow Shields
'POWER RANGERS' z Elizabeth Banks
'APE' z Josh Hutcherson (krótka zapowiedź zwiastunu!)