Przejdź do głównej zawartości

mother! - Pierwszy teaser!

"Uczucie wiążące młodą parę zostaje wystawione na próbę, kiedy w ich domu zjawia się nieproszony gość".Niedawno reżyser filmu (Darren Aronofsky) "mother!" udostępnił na swoim profilu krótki, trwający zaledwie osiemnaście sekund teaser, który zdążył obiec już cały internet. 

Premiera światowa została oficjalnie przesunięta z 13 listopada na 15 września, o czym poinformował pan Aronofosky na swoim twitterze. Na ten czas niestety polska premiera nadal niezmiennie planowana jest na 3 listopada. 

 
Zapowiedziano także, iż produkcja będzie utrzymywana w klimacie "Czarnego Łabędzia" w tej samej reżyserii. Film podchodzić będzie pod kategorię horror/thriller. W obsadzie zobaczymy oprócz pani Lawrence: Javier Bardem, Michelle Pfeiffer, Domhnall Gleeson i Ed Harris
  
Zaobserwować oficjalne konto "mother!" możemy tutaj --> Mother!TwitterOfiicialACCKomentarze

Popularne posty z tego bloga

[Aktorzy] Jen na planie "Red Sparrow" - Zobacz teraz!

Najnowsze zdjęcie Jennifer na planie "Red Sparrow"
Porównanie z roku ubiegłego :


Z okazji Światowego Dnia Wody inni celebryci także wstawiali swoje zdjęcia ze znakiem litery 'W'

 M.in Adele, Emma Stone, Ed Sheeran i wielu innych.

[Aktorzy] Na planie "Their Finest"

Z planu filmowego "Their Finest" 

Ponieważ film posiada już swojego  oficjalnego instagrama zapraszamy na @theirfinest , aby dowiedzieć się więcej informacji o miejscach pierwszych premier i nie tylko. 


Więcej o "Their Finest" na naszej stronie możesz przeczytać tutaj : 
PlakatTHEIRFINEST ZwiastunTHEIRFINEST

[Najnowsze] Premiera "Red Sparrow"

Najnowsze informację mówią o tym, iż oficjalna premiera produkcji "RED SPARROW" w USA i Kanadzie nastąpi 2 Marca 2018 roku.  Możemy się więc spodziewać, że premiery w innych krajach będą miały miejsce także w tym miesiącu, bądź nawet tygodniu. 


Warto wspomnieć, iż pierwotną datą premiery był Listopad tego roku, 2017. Na razie z niewiadomych przyczyn premiera została przełożona na wiosnę kolejnego roku. 
 (*Release Now : 2th March 2018*